Reģistrējies un Pērc
Internetā!
Reģistrēties / Aizmirsu paroli ieiet
 
 

Par mums

SIA „Baltpapīrs” ir kompānija, kas veiksmīgi darbojas B2B tirgū kopš 2006.gada un ir pieteikusi sevi tirgū ar devīzi –

Profesionālie higiēniskie risinājumi

Mūsu kompānija piedāvā mūsu klientiem Gudras ekonomijas risinājumus, kas nodrošina kopējo izmaksu kontroli un to samazināšanu. Gudras ekonomijas risinājumu pamatā ir visu klienta izmaksu kontrole, un tie nodrošina visaugstāko higiēnas līmeni.

Vienā teikumā to var formulēt šādi:

Nauda, ko galapatērētājs tērē saimnieciskajām vajadzībām, ir dažāda veida izmaksu kombinācija – tā nav vienkārši cena par produktu (tualetes papīru, roku dvieļiem utt.)


Mūsu piedāvājumā apvienotas visas Jūsu darbības jomā vajadzīgās darba un sanitāro telpu uzturēšanas un uzkopšanas preces – piedāvājot modernizētas, augstas kvalitātes higiēnas sistēmas – Jūsu uzņēmumu, veselības iestāžu, viesnīcu kafejnīcu, sabiedrisko vietu, industriālās vides – koplietošanas telpām. Piedāvājam arī profesionālus telpu uzkopšanas līdzekļus un inventāru, kas ļaus pārliecināties, ka tas ir vislabākais, kas Jums ir nepieciešams, liekot uzsvaru uz izdevīgumu cenas ziņā, dizainu un augstām higiēnas prasībām.

Mēs tirgū piedāvājam risinājumu, izmantojot tādas preču zīmēs, kā SCA TORK, Tana Professional, ABENA International, Cartiera Carma, OX-ON, ESTIKO PLASTAR, u.c.

Mēs esam vienota profesionālu konsultantu komanda, kas darbojas mūsu KLIENTU interesēs!

 

Uzzini un ietaupi!

   

Copyright (c) Baltpapirs 2018